Fill out my online form.

Připojit se k týmu tianDe je velice jednoduché. Vyplníte následující jednoduchý formulář a budeme vás kontaktovat. Dostanete své členské číslo, které vás opravňuje nakupovat za členské ceny ať už pro vaší potřebu, či k dalšímu prodeji. Tím to ovšem nekončí ale naopak začíná, vždy dostanete aktuální informace, co nového je pro vás připraveno, vždy u nás najdete pomocnou ruku ať už začínáte či jste zkušenými prodejci. Jde o týmovou spolupráci a nikdy vás v tom nenecháme samotný.

Na přivítanou od nás od července ( a to i ti,kdož se registrujete nyní,abyste nebyli ochuzeni),dostanete krém-masku zdarma dle vlastního výběru nebo katalog. Použítí: jako maska (vystačí na 3 použití) nebo v menším množství jako noční krém (vystačí na 3 týdny). Zvolte do poznámky jednu z variant:

1. Krém-maska rajče - extrakt rajčete chrání pleť před negativním vlivem životního prostředí a výborně odstraňuje stopy únavy.

2. Krém-maska zelený čaj - expresní prostředek pro zvýšení tonusu pleti. Pravidelné použití masky pomáhá odstranit příznaky povadlé pleti a eliminovat záněty.

3. Krém-maska hroznové víno - flavonoid a vitamíny E, C, které obsahuje hroznové víno, výborně osvěžují a omlazují pleť.