Slovo úvodem

Slunce-a-Obloha-24.jpg

 

Dobrý den,jmenuji se Milan Černý,jsem z Hradce Králové z České Republiky

Dlouhou dobu jsem zkoušel něco co by mi pomohlo si přivydělat nějaké peníze,prošel jsem různými systémy MLM,                                                             začínal jsem před 10 - 15 lety s firmou Amway,pak spoustou dalších,bohužel jsem utratil dost financí za "vstupní poplatky" , ale stále a opět se ukazovalo že šlo o podvody.                                                                                                                                                                               

 Nějaký čas jsem dělal pro pár firem "finanční poradenství" ale opět snad kromě jedné nebo dvou to byly jen a jen problémy a podvody.. ,naštěstí jsem vždy dokázal odejít bez větších následků,ale s pocitem ztracených peněz a toho času,kdy jsem se snažil oslovit klienty,třeba jim i v dobré víře pomoci,ale téměř vždy byl problém s cílovou firmou,která měla zajišťovat slibované služby.

  Ptáte se proč jsem se tedy dal na kosmetiku?Protože věřím,že to je produkt,který dokáže být dobře prodejný,když je správně udělaná koncepce, je to produkt,který pokud je dobrý a za solidní cenu tak ho neodmítne snad žádná žena a dívka jak u nás v Čechách tak kdekoliv jinde na světě, navíc když je možnost po tegistraci kupovat tyto výrobky s 35% slevou a to trvale.Když se to skloubí s dobrým marketingem a se zajímavými akcemi pro spolupracovníky,bez toho,aniž by byli nuceni jet na výkon nebo aby museli mít povinné odběry tak si myslím že není co řešit..

 Chtěl bych Vás ,milí návštěvníci těchto mých stránek poprosit,abyste se po návštěvě nebáli napsat jakýkoliv komentář k mým stránkám, co bych na nich měl změnit,co byste tu třeba uvítali a podobně.

 A Vás moji obchodní partneři bych chtěl poprosit o to,abychom spolu začali pořádně spolupracovat a to tak abychom našemu skeptickému národu, našim známým,přátelům z práce a našim příbuzným po čase ukázali že tu je něco s čím se dá konečně normálně a seriozně vydělávat.Jsem ochoten Vám ve Vašem snažení maximálním možným způsobem pomoci,neváhejte se proto na mě kdyköliv obrátit, to samé platí i pro Vás Vážení návštěvníci,těším se i na Vaše reakce a dotazy.

 

             děkuji za pozornost